Готовий бізнес план караоке бару

Незважаючи на важку економічну ситуацію, українська людина ніколи не відмовить собі у відпочинку. Ринок розважальних послуг сьогодні дуже широкий — для людей працюють бари, кафе, ресторани, квест-кімнати, клуби і т.д.

Навіть якщо у вашому місті є маса подібних закладів, то все одно ви маєте великі шанси скласти конкуренцію іншим. Варто тільки ретельніше попрацювати над концепцією своєї ідеї, вибрати затребуваний варіант, але підійти до його реалізації по-особливому, щоб відрізнятися від інших.

Заклад з караоке — відмінна ідея, яку може втілити не тільки досвідчений бізнесмен, але і ті, хто тільки робить перші кроки на бізнес-арені. Пропонуємо вам розглянути бізнес план караоке бару з зразковими розрахунками.

Концепція караоке бару

Починати складати бізнес план потрібно з вибору концепції бару. Від цієї інформації буде залежати і дизайн приміщень, і меню, і набір пропонованих послуг, інші деталі.

При виборі ми виходимо з середньостатистичної цільової аудиторії — це жінки і чоловіки від 20 до 50 років.

Що стосується формату караоке бару, то він буває 3-х видів:

Зал буде розділений тільки на окремі кабінки, тобто відвідувачі не будуть заважати один одному відпочивати. Це обійдеться набагато дорожче, адже доведеться закупити не одну караоке-систему.
Ви зробите одну загальну сцену, і кожен бажаючий зможе по черзі проспівати пісню для всього залу.

Радимо починати свій бізнес саме з такого формату і, як тільки справи підуть вгору, доробити кабінки і закупити додатково караоке системи.

В караоке барі є і сцена, і індивідуальні кабінки для гостей. Найпоширеніший формат в Україні.

Тільки піснями ситий не будеш. Потрібно ще відкрити бар і кухню — нехай навіть зі скромним меню. Готувати варто класичні страви — картопля фрі, м’ясні тарілки, піца, закуски. Чи не загострювати свою увагу на гарячих стравах, їх дуже рідко замовляють. Але при цьому в меню повинно бути кілька супів.

Як зареєструвати бізнес?

У бізнес плані чітко розпишіть, в які державні органи вам потрібно звернутися, щоб отримати документи для відкриття бару. Набагато простіше тим, хто вже має свій ресторанний бізнес.Потрібно лише закупити систему і звукоизолировать приміщення.

Для тих, хто відкриває бізнес з нуля, необхідно оформити в ФНС правову форму ІП, підготувавши наступні документи:

 • Заява за формою №Р21001.
 • Принести копію паспорта та ідентифікаційного коду,.
 • Вказати код діяльності бізнесу з КВЕД — це «Діяльність барів» або «Діяльність ресторанів і кафе».

Бажано зареєструвати обидва коди, якщо у вашому барі буде відкрита кухня і здійснюється продаж алкогольних напоїв.

 • Сплатити державне мито, а код квитанції (оригінал) пред’явити податковому інспектору. Держмито при реєстрації ІП становить 800 грн.

Документи про оформлення статусу ІП будуть готові через 5 днів. Не забудьте закупити касовий апарат і пост-термінал для розрахунку картою, а також зареєструвати обладнання в Податковій інспекції.

На жаль, це не весь перелік документів, які знадобляться для організації бізнесу.

Приміщення потрібно підготувати до перевірки СЕС, Росспоживнагляду і Пожежної інспекції. Доведеться купити ліцензію на продаж алкогольних напоїв, оформити працівникам санітарні книжки, так як ви будете ще й готувати людям їжу.

Від кожного постачальника товару (алкоголь і продукти) ви повинні отримати свідоцтво про якість продукції, укласти договори на поставку.

У компанії, яка надала вам апаратуру для караоке, ви повинні отримати сертифікат якості і гарантійний талон на обслуговування системи (як правило, перший рік ця послуга буде безкоштовною).

Окремо потрібно дати запит до міської адміністрації, яка повинна дозволити відкриття розважального бару. Якщо ви збираєтеся відкриватися в приміщенні, поруч з яким проживають люди, необхідно отримати згоду від усіх мешканців будинку або, принаймні, від однієї людини з кожної квартири.

Орієнтовна стаття витрат на отримання документації -.

Оренда залу під караоке бар

Пошуком приміщення можна зайнятися відразу після того, як ви визначитеся з форматом караоке бару і зможете розрахувати необхідну площу для закладу.

Що входить в звичайний караоке бар:

 • Кухня.
 • Банкетний зал і кілька окремих кабінок.
 • Санвузол для відвідувачів.
 • Склад для зберігання продуктів і напоїв.
 • Побутівка.
 • Роздягальня.
 • Санвузол і кімната відпочинку для персоналу.
 • Кабінет адміністратора і бухгалтера.

Яким параметрам повинен відповідати зал для караоке бару:

 1. Майдан не менше 100 м2, щоб змогло розміститися приблизно 50 гостей, якщо ви хочете почати з невеликого караоке бару.
 2. Наявність ремонту. Пошукайте приміщення, яке раніше здавалося для іншого кафе, а після переробіть його на свій лад, оформивши тільки інтер’єр — цей варіант простіше і зручніше за все.
 3. Розташовуватися майбутній караоке бар повинен в центрі міста, щоб відвідувачам було зручно добиратися в нього.
 4. Ви повинні підготувати парковку.
 5. Якісна акустична система.
 6. Звукоізолююча свій караоке бар, особливо, якщо він знаходиться поруч з житловими будинками.

Врахуйте в своєму бізнес плані, що оренда приміщення під караоке бар обійдеться, як мінімум, в, якщо будівля буде відповідати зазначеним вище вимогам. Додатково доведеться платити ще близько 15 000 грн щомісяця за комунальні послуги — світло, газ, вода, вивезення сміття, обслуговування каналізації і т.д.

Якщо є можливість, то потрібно шукати приміщення під викуп, зробити там ремонт і облаштувати зал під караоке бар на свій лад. Навіть при найгіршому розкладі, якщо у вас не вийде «підняти» свій бізнес з нуля, ви можете здавати кафе в оренду іншому підприємцю за досить високою ціною. Це дозволить окупити витрати на покупку і ремонт закладу.

Чи потрібно дотримуватися авторські права?

Чимало бізнесменів задаються питанням — де взяти фонотеку для свого караоке бару?

Ви можете заощадити і купити піратські мінусовки, при цьому навіть високої якості. Але хочемо попередити, що в останні роки в Україні борються з піратством особливо серйозно. Карають не тільки тих, хто ним займається, але і тих, хто підтримує цей чорний бізнес, купуючи неліцензовані диски.

Радимо не ризикувати, а відразу укласти договір з легальної компанією, яка робить відрахування до фонду авторських прав. Так, у вас буде на руках документ, який підтвердить, що ви не порушуєте авторські права і працюєте за законом.

Персонал для караоке бару

У бізнес план бару включите таку щомісячну статтю витрат, як виплата зарплат штатному персоналу. А кого ж важливо найняти на роботу в барі?

Бажано, щоб ваші співробітники мали досвід роботи на аналогічних посадах, знали ази роботи в ресторанному бізнесі, мали привабливу зовнішність, були ввічливими і могли вирішувати конфліктні ситуації.

Конкретний список працівників караоке бару може виглядати так:

№.Штатний співробітниккількістьОклад (грн. / Міс.)
РАЗОМ:128 000 гривень / місяць
1.Адміністратор115 000
2.Бухгалтер110 000
3.бармен223 000
4.Офіціант322 500
5.кухар322 000
6.Прибиральниця12 500
7.охоронець220 000
8.Ведучий або наладчик караоке19 000

Графік роботи закладу — з 17.00 до 4.00 (режим роботи бару встановлює кожен клуб на свій розсуд). Караоке бар має найбільше клієнтів у вихідні дні з п’ятниці по неділю.

Ви можете працювати всього 3-4 дні на тиждень, і тим самим заощадити на заробітній платі для співробітників та оплату комунальних послуг. Надалі, якщо бар стане популярним, можна найняти більше людей і працювати без вихідних.

Список обладнання — вносимо в бізнес план караоке бару

Щоб облаштувати бар, вам знадобляться великі гроші, особливо, якщо все робити з нуля. Список обладнання для караоке бару ви повинні внести в свій бізнес план, а також розрахувати, скільки конкретно доведеться на це витратити грошей.

Найбільший акцент робити треба на караоке системі, вона повинна бути справною і добре звучати.

У таблиці нижче ми наведемо приблизний список того, що потрібно закупити, і яка приблизна статися витрат чекає підприємця за цим пунктом бізнес плану:

Устаткування, меблі та технікаКількістьСума (грн.)
РАЗОМ:328750  гривень
1.професійна кухня1Від 75 000
2.Посуд (келихи, склянки, чашки, підноси, тарілки, прилади) на 60 осіб.Від 25 000
3.Барна стійка120 000
4.дивани615 000
5.столи2015 000
6.стільці2035 000
7.Барні стільці7 000
8.світлові прилади11 800
9.Плазмовий телевізор122 500
10.проекційний екран11 600
11.дзеркальний діскошар22 2500
12.радіомікрофони45 250
13.Караоке система1125 000
14.акустика13 000
15.Колонки і підсилювачі14 000
16.Роздягальня для гостей36 000
17.вивіска1Від 7 500
18.Меню і розрахункові книжкиЗа 20 шт.15 000
19.Робоча форма для кухарів, барменів та офіціантів156 000
20.Підвісна лампа або люстра для залу109 000
21.CashPad для автоматизації роботи кафе, ресторанів, барів16 500
22.Касовий апарат17 000
23.Пост-термінал112 000

Ще приблизно піде на закупівлю продуктів для приготування страв з меню, алкоголю, а також інших напоїв для караоке бару. Алкоголь і продукти купуйте в міру необхідності, не потрібно закуповувати великі партії оптом, тільки щоб заощадити пару тисяч гривень.

Ця стаття витрат бізнес плану вважається щомісячною, її доведеться «покривати» з прибутку закладу. Але варто враховувати, що перший час доходів може бути недостатньо для цього, тому на старті бізнесу у вас повинна бути фінансова «подушка безпеки» для цих цілей.

План просування караоке бару

Якщо ви відкриєтеся в центрі міста, то люди про вас дізнаються і так, досить лише яскравою вивіски і гучної музики із залу. Тим не менш, не завадить додатково розрекламувати свої послуги городянам.

Яка реклама підійде для караоке бару:

 1. Роздача листівок біля бару напередодні відкриття клубу і в перший місяць роботи. Витрати — від 1 500 грн за 1 000 штук.
 2. Реклама на інформаційних сайтах міста або в друкованих ЗМІ — від 7 500 грн за 1 місяць публікацій.
 3. Хороший піар-хід — це постійні знижки для частих гостей, подарунки для кращих виконавців (наприклад, пляшка шампанського), проведення парубоцьких, дівич-вечорів і т.д.

Щоб про вас дізнався весь місто, досить провести кілька гучних і веселих вечірок, заманити клієнтів доступними цінами на алкоголь та їжу. Незабаром слух про новий крутому місці для відпочинку пошириться по всьому місту, тоді відбою від клієнтів не буде.

ВІДЕО інструкція, як відкрити караоке-бар.

З чого почати свою справу? Переваги бізнес-ідеї.

Бізнес план бару — вартість послуг і розрахунок прибутку

Внесіть всі передбачувані витрати на відкриття в ваш бізнес план бару:

Стаття витратСума (грн.)
РАЗОМ:760 000 гривен
1.Реєстрація50 000
2.Закупівля обладнання та меблів328 500
3.Оренда залу + комунальні витрати60 000
4.Заробітня плата128 000
5.Закупівля продуктів і алкоголю25 000
6.Реклама9 000

Тепер нам необхідно розрахувати, яким буде дохід і як швидко окупляться ці вкладення.

Вартість послуг в караоке барі залежить від ряду факторів, які впливають на ціну:

 • Клас закладу (VIP-бар або для людей із середнім достатком).
 • Місцезнаходження.
 • Населений пункт (у великих містах ціни будуть вище, ніж в аналогічному закладі в маленькому містечку).
 • Популярність закладу (як тільки бар стане популярним місцем у місті, ціни на послуги і в меню можна підняти).

Зараз пропонуємо вам розглянути вартість на послуги караоке бару по Україні (середній показник):

 1. Депозит столика — від 800 грн. Відвідувачі зможуть замовити їжу і випивку на цю суму, а проспівати пісню буде вже додаткової безкоштовною послугою.
 2. Вхід в бар — від 150 грн. Клієнту можна надати чашку кави або недорогий коктейль в подарунок.
 3. Оплата караоке на весь вечір — 500 грн. Окремо люди можуть замовляти для себе напої та закуску.
 4. Проспівати одну пісню окремо — 50 грн.
 5. Врахуйте в меню бій посуду, виконання пісень з матюками, псування майна, бійки і т.д. Так як в барах люди в стані алкогольного сп’яніння можуть вести себе неналежно, то цей пункт доречний, а ви на цьому ще можете і заробити грошей.

Якщо розраховувати на те, що за 1 день роботи бару у вас буде замовлено хоча б 8 столиків по депозиту, то ви зможете заробити від 3 500 гривен тільки на депозиті.

Як правило, в ході вечора бажаючим відпочити буде мало всього одного замовлення, вони будуть замовляти напої і закуски поверх депозиту. В середньому, з одного столика ви можете заробити від 5 тис. Гривень.

Приблизний дохід за вечір — 10 000 грн, а за 12 робочих днів у місяці можна отримати прибуток до 150 000 гривень. Якщо відняти від цієї суми щомісячні витрати, ми отримаємо близько 50-70 тис. Гривень. Виходить, при грамотному веденні бізнесу за нашим планом вкладення вдасться «відбити» через 14-16 місяців.

Наш бізнес план караоке бару продемонстрував приблизні витрати для створення своєї справи з нуля. Повна окупність прийде тільки через півтора року, причому тільки за умови, що бар матиме популярність, і щовечора зал буде переповнений.

В ході роботи можна вдосконалити свій заклад, проводити тематичні музичні вечірки, запрошувати місцевих зірок для виступів. Це додасть вашому бару популярності, а вам принесе додатковий прибуток.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Волтер Ньюман/ автор статьи

Бізнесмен, громадянин США. Був власником мережі ресторанів в Каліфорнії. Переїхав в Україну 2015 року, запустив бізнес з продажу автомобілів і декілька стартапів. Веду блог biznes-plan.com.ua, де розповідаю все про відкриття своєї справи і відповідаю на запитання читачів.

Сподобалась стаття? Поділись з друзями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: