Гаманець Xapo для біткоінів: реєстрація, верифікація та використання криптовалюти

xapo гаманецьВеб-сервіс Xapoгаманець для bitcoin здобув популярність за корисну функціональність – дебетову фіатную карту. Вона прив’язана до рахунку, дає можливість швидко конвертувати гроші між адресами внутрішніх гаманців і отримувати виплати з кранів без комісії.

Існують різні типи гаманців для біткоінів, серед яких варто виділити програмні та веб. Основна відмінність між ними полягає в тому, що програмний встановлюється на комп’ютері користувача або мобільному пристрої, а веб-гаманець знаходиться у стороннього провайдера.

Xapo гаманець – характеристики

Безпека в Мережі рідко буває досконалою. По суті, надійність адреси програмного гаманця повністю залежить від захисту призначеного для користувача комп’ютера або мобільного пристрою, в той час як невразливість веб-гаманця залежить від надійності стороннього сервера. Обидва способи дозволяють відправляти, отримувати і зберігати монети bitcoin, а також інші цифрові валюти.

Гаманець Xapo пропонує сучасне і безпечне сховище:

 1. біткоіни клієнтів надійно розташовані на автономних серверах, які ніколи не підключені до інтернету.
 2. Комп’ютерне обладнання знаходиться в Швейцарських Альпах за бетонними стінами зі сталевими дверима. Значить воно недосяжно для радіочастот і захищене від фізичного доступу.
 3. За рахунок всебічного захисту та продуманої системи паролів біткоіни гаманець Xapo – майже найнадійніший спосіб тримати bitcoin в одному місці.

Компанію Xapo можна порівняти з віртуальним банком , в якому кошти клієнтів частково зберігаються на оперативних адресах – це стосується грошей для найближчих витрат. Решта активів користувачі переводять в холодну сховище, ізольоване від інтернету, отже, невразлива перед кібератаками.

Як можна використовувати гаманець

Працюючи з цифровими валютами, часто буває важко витратити біткоіни, оскільки не всі роздрібні продавці їх приймають. Потрібно зробити обмін на фіати, можливо перевести в готівку і лише потім робити покупки.

Xapo отримав багато клієнтів, не тільки коли приймав виплати з кранів на автоматі і без комісії. Користувачі в Мережі ділилися хорошими відгуками про дебетової картки гаманця , яка працювала всюди – зняти готівку bitcoin можна було в будь-якому банкоматі світу. Всі власники Xapo гаманця могли розплачуватися криптовалюта без проблем, так як Card пов’язувалася з обліковим записом власника і адресами гаманців bitcoin, її можна було використовувати де завгодно.

На жаль, 04.01.18 компанія, емітованих карток для користувачів біткоіни гаманцем Xapo з СНД, несподівано анулювала всі програми Visa . Клієнти були оповіщені, що послуга з картами скасовується, але інші сервіси працюють в звичайному режимі.

Тепер плюсами є:

 • відмінна репутація – з 2012 року не зафіксовано злому адрес і крадіжки.
 • спосіб тримати біткоіни в холодному сховищі.
 • можливість отримати швидкий валютний обмін всередині системи.

Зараз Xapo шукає альтернативних партнерів , але поки, до середини 2018 року, не називає навіть приблизний термін відновлення програми. Варто сподіватися, що питання буде вирішене, так як безпроблемне використання біткоіни для повсякденних операцій було конкурентною перевагою гаманця Xapo.

Структура компанії Xapo

Харо Group складається з декількох компаній:

 • Xapo Limited.
 • Харо Inc ..
 • E-money.
 • мережу Xapo Teller.

Соціальні гілки з обговореннями, коментарями і порадами – Facebook, Twitter, Youtube.

додатки служби онлайн-рахунків інтегровані з мобільним пристроєм – клієнти можуть використовувати свій телефон для перегляду номера кожної транзакції і відстеження історії, тому завжди точно знають баланс. Таким чином, користувачі повністю контролюють свої кошти незалежно від місця розташування.

Реєстрація біткоін гаманця Xapo, поповнення і виведення

Офіційний сайт реєстрації в системі – xapo.com , призначений для користувача інтеUAейс тільки на трьох мовах англійською, іспанською та португальською. Онлайн-інструкція по роботі з Xapo популярним гаманцем для біткоіни дуже докладна.

Щоб бачити назви вкладок російською, потрібно включити автоматичний перекладач в браузері.

Реєстрація в Xapo здійснюється через завантаження мобільного додатка, яке потрібно завантажити в App Store або Google Play – в залежності від типу користувацького пристрою, посилання на скачування стоять на сайті.

 1. Система попросить вибрати країну, вказати справжні ім’я, прізвище та по батькові, придумати 4-значний код і 8-значний пароль. Дані в Xapo вводяться англійською, для точності можна скористатися службою транслітерації.
 2. Буде потрібно мати адресу електронної пошти Гугл.
 3. Потім потрібно дозволити програмі зробити власну фотографію.
 4. Потім настає черга завантаження копій документа, що посвідчує особу.

Всі необхідні кроки проходять під наглядом бота-установника сайту xapo.com.

Коли адміністратори отримають реєстраційні дані, то перевірять інформацію. Тим часом користувач може авторизуватися в системі на ПК і вивчити функціонал Xapo гаманця:

 • Кожен раз перед тим як увійти в систему на ПК або телефоні, потрібно ввести номер PIN коду з 4 цифр.
 • За запитом, слід вказати пароль Second factor code з 6 цифр. Він генерується в мобільному додатку.
 • Шестизначний номер коду відображається у вкладці Профілю, діє всього 1 хвилину.
 • Якщо вхід на сайт гаманця виконується на ПК, то номер Second factor потрібно брати з мобільного додатку.

В результаті користувач потрапить в особистий кабінет Xapo гаманця:

На головній сторінці за посиланням Add Funds виводяться платіжні системи , що діють в юрисдикції клієнта . Тут можна додати гаманці Bitcoin, кредитної карти Visa, Mastercard і електронних Neteller і Skrill.

Введення засобів супроводжується інструкцією з коментарями.

Комісії системи, плюси і мінуси

За введення bitcoin на адресу гаманця Xapo стягується мережева комісія . Ця сума змінюється в залежності від поточних умов і не співвідноситься з розміром перекладу.

Внутрішні перекази в сервісі моментальні і безкоштовні.

Якщо відправляється на гаманець сума менше або дорівнює комісії мережі біткоіни, то баланс не поповниться. Це потрібно враховувати при Автовиплати з кранів. Детальна інформація знаходиться на сторінці in.xapo.com/fees/.

Нет комісії за введення Фіат, але тільки з боку Xapo-сервісу, утримання платіжних систем залишаться .

Внутрішнє здійснюється за курсом, який відображається у верхньому меню, комісії за операцію немає. Обмінний курс усереднений , наприклад, гірше, ніж на біржахBitfinex або GDAX, але краще Livecoin або WEX, розбіг становить 1-3%. І також без комісії здійснюється переказ між внутрішніми гаманцями.

Переміщаючи bitcoin в сховище, слід враховувати, що зворотний трансфер займе дві доби, а з клієнта можуть попросити додаткові документи.

При перекладі біткоіни на адресу сховища Xapo з зовнішнього адреси, створюється публічна транзакція в мережі . Якщо створити таку ж операцію з гаманця системи, переказ не відстежується.

При необхідності можна створити внутрішні адреси для безлічі національних фіатних валют.

Два відео – як вивести гроші з Xapo на зовнішню адресу і як додати фіатние знаходяться в розділі Допомога. Найпростіше знайти ролики через пошуковий рядок за запитом Video.

Висновок здійснюється як на адресу гаманця, так і по email.

Переваги гаманця Xapo

 • Простий інтеUAейс.
 • Висока надійність.
 • Захист паролем і двома кодами.
 • Холодне сховище bitcoin.
 • Блискавичні внутрішні операції.
 • Докладний розділ FAQ.

Недоліки Xapo

 • Відсутність російської мови в гаманці.
 • Скасування дебетової карти Xapo для жителів СНД.
 • біткоіни єдина криптовалюта для операцій.

Чи використовуєте ви цей сервіс? Залиште свій відгук про нього в коментарях нижче.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Волтер Ньюман/ автор статьи
Бізнесмен, громадянин США. Був власником мережі ресторанів в Каліфорнії. Переїхав в Україну 2015 року, запустив бізнес з продажу автомобілів і декілька стартапів. Веду блог biznes-plan.com.ua, де розповідаю все про відкриття своєї справи і відповідаю на запитання читачів.
Сподобалась стаття? Поділись з друзями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: