Як заробляти на хмарному майнінгу? 7 кращих сервісів і їх особливості

хмарний Майнінг каррікатураХмарний Майнінг – явище, яке виникло на базі великого поширення криптовалюти і використання цього способу заробітку великими компаніями. На даний момент заробити самостійно за допомогою будь-якого пулу стало неможливо – навіть дорогі спеціалізовані ASIC-пристрої не зможуть окупити себе через засилля великих ферм.

Але натомість їм з’явилася нова опція: можна отримати свою криптовалюту, купивши виробничі потужності у їх власника – достатньо відвідати сайт для майнінгу біткоінів і внести кошти. Ця можливість і отримала назву хмарний mining за аналогією з хмарними технологіями – весь процес йде на серверах в іншій країні.

Чому з’явився cloud mining?

Можливість майнити (створювати нові біткоіни) зародилася ще з моменту появи криптовалюти. Спершу нею користувався дуже обмежене коло осіб, потім з ростом попиту і курсу біткоіни ідею підхопили широкі маси комп’ютерних гиків. Але просунуті користувачі знали, що у відкритому вихідному коді системи застосовується алгоритм, який незмінно ускладнює операції і зменшує винагороду.

Тут варто пояснити на прикладі: на перших порах нагороду за зібраний блок становило 50 ВТС, а для його створення необхідно було строго певну кількість часу. Після того як число здобутих біткоіни збільшується в 2 рази – сума падає до 25 ВТС, а час підвищується вдвічі. Потім – ще раз, і ця процедура повторювалася багато разів: на даний момент 2/3 всіх біткоіни вже здобуті.

Тому що працювали спочатку ферми з декількох відеокарт поступилися місцем ASIC-контролерам, але незабаром навіть дорогі мікросхеми для підрахунку хеш – сум перестали приносити заробіток на Майнінг без вкладень. І у творців найбільших ферм, дохід яких теж почав падати, з’явилася ідея: продавати частину своєї потужності іншим у вигляді акцій, які гарантують прибуток.

Досвід виявився вдалим і практично всі майнять сайти без вкладень, які добували ВТС, стали торгувати своїми ресурсами в такому форматі. З огляду на те, що жоден з існуючих зараз способів заробітку не функціонує, це може стати відмінним шансом поповнити свій гаманець на певну суму.

Як це працює?

 ноутбуки працюють в хмарному Майнінг Алгоритм роботи компаній, що займаються хмарним mining, простий:

 1. Проводиться покупка і настройка обладнання.
 2. Грунтується ресурс, що пропонує укладати контракти на видобуток. Всі платять Майнінг без вкладень воліють додатків веб-інтеUAейс.
 3. Користувач купує певну кількість виділеної потужності за долари або біткоіни (є навіть рублевий майнінг без вкладень, але він вкрай непопулярний).
 4. Компанія отримує прибуток від угоди, користув ль – від mining на передовому устаткуванні.

Для покупки контрактів на певну виділену потужність використовується веб-сайт, на якому потрібна реєстрація.

Переваги та недоліки хмарного майнінгу

Серед численних переваг cloud mining такі:

 • На даний момент – це єдиний дійсно працюючий спосіб заробити біткоіни – сайти майнити криптовалюту без вкладень не мають альтернатив.
 • Більшість компаній мають юридично оформленим статусом і цілком надійні.
 • Користувач позбавляється від всіх недоліків mining: моніторинг хмарного Майнінг, налаштування обладнання, оплати рахунків за електроенергію.
 • Досить висока прибутковість – чимало Ервіс дозволяють подвоїти вкладені кошти за рік, що укупі з постійним зростанням курсу криптовалюта робить це дуже цікавим. Можна також Майні біткоіни без вкладень в тестовому режимі.
 • Сумарна потужність готельного дата-центру завжди буде більше, тому при будівництві своєї ферми і оренді потужності «на стороні» показники винагороди будуть відрізнятися – кожен Майнінг криптовалюта без вкладень на автоматі (2018) має свій баланс витрат і прибутку. При цьому різниця буде на користь контрактів на хмарний mining – навіть з урахуванням закладеної сервісом прибутку прибутковість для користувача буде вище.
 • Прибуток можна прогнозувати: інвестиція в контракти на хмарний mining не має нічого спільного з покупкою акцій на фондовій біржі- там ціна може впасти через зниження попиту, а видобуток криптовалюта без вкладень захищена від таких пригод. Використання цієї послуги в будь-якому випадку приносить вам гроші, а фіксована сума винагороди і загальновідомі показники складності обчислень дозволяють легко прогнозувати прибутковість і використовувати хмарний Майнінг bitcoin без вкладень (2018).
 • На одному і тому ж сервісі можна одночасно придбати контракти на різні криптовалюта, що допоможе убезпечити себе від іноді трапляються падінь однієї з них. Грамотний розподіл вкладень між ними, може, і знизить сумарну очікуваний прибуток, а й мінімізує збитки – в цьому плані кращий Майнінг біткоіни без вкладень є дуже цікавим, з точки зору безпеки.
 • Можливість здійснювати авто Майнінг біткоіни без вкладень на великій кількості ресурсів одночасно, займаючись пошуком найбільш вигідних контрактів без будь-яких обмежень.
 • Реферальні програми – за запрошення користувача вам може покладатися фіксована сума або невеликий додатковий відсоток від прибутку за його контрактами. Так, творці стимулюють попит на свої послуги, щоб хмарний Майнінг криптовалюта без вкладень ставав популярнішим.

Недоліки у cloud mining теж є:

 • Існує ймовірність падіння курсу самого біткоіни: два «мильних міхура» спостерігалися в 2011 і 2013 роках, а також його ознаки деякі аналітики знаходять і в 2018. Якщо ви не бажаєте вкладатися в біткоіни на довгий термін – хмарний майнінг, список поданий якого має місце бути, для вас не підійде. У теорії він може стати збитковим і навіть неможливість емісії вас не зможе врятувати. Ця інвестиція розрахована для довготривалого використання.
 • Раптові поломки та інші види збитків змусять дата-центр закладати в наступні контракти меншу віддачу коштів користувачам. Фактично кожна нова пропозиція може відрізнятися від попереднього і прибуток не буде носити фіксований характер (як на депозиті в банку) – сайти для Майнінг bitcoin часто змінюють ці показники.
 • Імовірність того, що продавець контрактів попадеться недобросовісним. Великий попит на хмарний mining активізував ряд аферистів, що пропонують неіснуючі виробничі потужності і експлуатуючим інтерес до btc – хмарний Майнінг став для них просто знахідкою. Варто користуватися лише перевіреними сервісами з численними рекомендаціями і не «клювати» на обіцянки захмарних відсотків, вкладаючись в першу-ліпшу біткоіни хмара. У своїй більшості цифри вище 250% прибутковості (на рік) не може існувати в теорії – кращі і надійні сайти хмарного Майнінг без вкладень (2018) не можуть давати такі цифри.
 • Сам сайт компанії з онлайн-гаманцем схильний хакерських атак і злому – від цього повністю не захищені сервіси хмарного Майнінг. Якщо така подія трапиться саме з обраним вами сайтів – не виведені гроші витечуть безповоротно в невідомому напрямку. В цьому плані варто остерігатися сервісів із занадто великим періодом віддачі коштів або умовами, які заважають негайно перерахувати прибуток на ваш рахунок – mining bitcoin без вкладень обіцяють все, але лише в тестовому режимі і на мінімальній потужності.

Список найбільш популярних ресурсів

 1. Hashflare- Використовується Ethereum, BTC, LTC. Має найвищу прибутковість – & lt. 200% від вартості контракту. Код HF18OSE8OD10 на 10% знижку.
 2. Hashing24- Також допомагає заробляти btc з мінімальними витратами – здійснює хмарний mining. Регулярно потрапляє в списки, де знаходяться кращі сайти для Майнінг криптовалюта.
 3. Iqmining- Прибутковий представник cloud mining bitcoin, ethereum і ще 150 альткоінов – показники прибутковості до 128% в рік. Майнінг біткоіни хмарний бе вкладень на автоматі зі зручним інтеUAейсом (2018).
 4. Hashtoro- Новий хмарний Майнінг, займається валютою BTC, ETH, LTC, ZEC. Середній прибуток – 80% з контракту на рік (стільки не зможуть дати нові проекти Майнінг, які платять без вкладень) .Мінімалка для виплати: 0,005 BTC, 0,5 LTC і 0,1 ETH, не включаючи комісійні збори.
 5. Cryptomonitor – Працює з кінця 2015 року, контракт буде закінченим лише після досягнення 200% від вкладених коштів, що в цілому схоже на інші сервіси, що пропонують хмарний майнінг. Надійні сайти без вкладень тут рідкість, а цей – саме такий.
 6. Minerjet – SCAM – сервіс з того ж сімейства, але вже пропонує потужності для mining біткоіни. Понад 200% в рік – нові хмарні Майнінг без вкладень не пропонують таких цифр (актуально на 2017). У проекті є партнерська програма. Також можна добувати валюту: ethereum, litecoin, dogecoin, monero, і ін.
 7. Ultron – SCAM – На думку багатьох, кращий хмарний Майнінг. Підійде для тих, хто працює з Bitcoin і не має обмеженого терміну дії – виплати здійснюються щодня.

Хмарний майнінг (відео)

 

 

Підсумки

Cloud mining – це єдиний робочий спосіб отримати криптовалюта і мінімізувати свої ризики при такому вкладенні. це сучасне рішення для користувачів, які впевнені в стабільності обраного платіжного засобу і не збираються займатися складанням фермиі обслуговуванням гучної установки. Фактично біткоіни Майнінг сайти є таким собі аналогом інвестування в акції, але з куди більш сприятливими прогнозами щодо їх ціни. З огляду на загальні тенденції на ринку біткоіни, ваш контракт з величезною часткою ймовірності виявиться дуже прибутковим – чимала їх кількість подвоюють вкладену суму.
 криптовалюта сиплеться з хмари
Варто уважно ставитися до занадто вигідним варіантів і ретельно аналізувати відгуки для кожного сайту. Зайві кілька хвилин пошуку можуть врятувати ваші інвестиції від неминучої втрати.

В коментарях нижче пишіть які сервіси вже не платять, разом будемо викорінювати хайпи і SCAM, які вже не платять. А також діліться проектами, які працюють стабільно і до них є довіра, крім хайпів і SCAMа.

Важливо! Останнім часом стало все складніше заробити на хайп-проектах, якщо раніше вони працювали більш-менш стабільно і приносили прибуток, то зараз практично стало не можливо на них заробити. І тому ми виділили, на даний момент, всього 2 реальних проекту, з якими можна співпрацювати: найвигідніший хмарний Майнінг це Hashflare, а пул – BitClubNetwork. У Hashflare можна увійти з мінімальними вкладеннями, але там контракти тільки на рік, в BitClubNetwork вкладення більше, але контракти від 3 років і до безкінечності, в залежності від криптовалюта і відсотка реінвестування. Так що робіть висновки самостійно, щоб залишити свої фінанси в безпеці і примножити їх.

100% гарантії, що всі сервіси будуть працювати вічно, ніхто і ніколи не дасть, так що ставитеся відповідально до свого вибору.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Волтер Ньюман/ автор статьи
Бізнесмен, громадянин США. Був власником мережі ресторанів в Каліфорнії. Переїхав в Україну 2015 року, запустив бізнес з продажу автомобілів і декілька стартапів. Веду блог biznes-plan.com.ua, де розповідаю все про відкриття своєї справи і відповідаю на запитання читачів.
Сподобалась стаття? Поділись з друзями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: