Майнінг на телефоні: можливості, перспективи, особливості

Майнінг на телефоніПідвищення попиту на видобуток криптовалюти вже призвело до зростання цін на спеціалізоване обладнання та відеокарти останніх поколінь. Однак майнити можна не тільки за допомогою десктопних ПК, ферм і приладів типу ASIC. Останнім часом на ринку програмного забезпечення для Android і iOS з’явилися додатки, що забезпечують майнінг на телефоні – з невисокою прибутком, але і з мінімальними експлуатаційними витратами.

Мобільний видобуток криптовалюти: міф чи реальність?

Перед тим як майнити біткоіни через телефон, варто переконатися, чи дійсно отримаєш на цьому виді діяльності заслуговує на увагу дохід. Адже, якщо вона не приносить гарний прибуток, сенсу в цьому мало. особливо, з урахуванням амортизаційних витрат. Постійно завантажений процесор і гріється акумулятор прослужать менше, ніж в звичайному режимі роботи, привівши до покупки нових комплектуючих або до повної псування гаджета.

Розглядати можливості ферми на телефонах, бажано звернути увагу на вже використовувані для цього пристрою – відеоадаптери з 900-ї і 1000-ї серій. Величезна потужність, збільшує ціну обладнання до декількох сотень доларів, не дуже окупає навіть витрачену електроенергію. Продуктивність смартфонів, від якої залежать перспективи ферми на андроїд, помітно нижче, і очікувати серйозного заробітку не варто.ферма з телефонів

З іншого боку, видобуток біткоіни на телефоні доступна кожному. У більшості користувачів є мобільний пристрій (і не одне), що використовується пару годин щодня. Решту часу можна витратити на видобуток криптовалюта зі смартфона – особливо якщо для початку роботи досить виконати наступні дії:

 1. Знайти в інтернет-магазині одну з відповідних програм за запитом «Майнинг» або «біткоіни».
 2. Встановити додаток для Майнінг з iPhone або Android.
 3. Запустити процес видобутку криптовалюта на телефоні.

Оптимізм вселяє широкий асортимент додатків для Майнінг біткоіни iOS і андроїд. З одного боку, відсутність прибутку давно привело б до зникнення таких програм. З іншого – використання мобільних ферм є незвичайною і новою формою заробітку, вимагаючи підвищеної уваги з боку Майнера. Особливо якщо мова йде про отримання через телефон біткоіни, не завжди вигідного навіть на потужних сучасних комп’ютерах з 8-16 Гб ОЗУ, продуктивним відеопроцесором і блоком живлення від 500 Вт.

Видобуток біткоінів на смартфоні

Перспективи мобільного mining біткоіни невисокі для власників останніх моделей iPhone, Samsung і смартфонів з процесорами Snapdragon 820, 830 і 835. у мобілок з малопотужними застарілими ЦПУ шансів брати участь в «гонці за BTC» немає. Причинами відсутності окупності видобутку біткоіни через телефон є:

 • збільшення складності Майнінг через зростання кількості учасників.
 • високий відсоток шахраїв, що поширюють ПО для видобутку з мобільного або планшета.
 • порівняно невисока продуктивність процесорів телефону щодо професійних mining-ферм.

В результаті видобуток криптовалюта на смартфоні стоїть починати не з BTC. Mining буде ефективніше при виборі інших валют. Більш перспективний напрямок – Майнінг монерина смартфоні за алгоритмом CryptoNight. Розгромна замовна стаття в 2014 році платіжна система XMR більше пристосована для мобільного заробітку. І піднімається в ціні – за минулий рік виріс більш ніж на 100%.

Майнінг на телефоні: плюси і мінуси для отримання криптовалюти

Майнінг на android і iosПереваги Майнінг в мобільному телефоні видно навіть початківцям Майнер:

 • немає початкових витрат на покупку ферми.
 • невисокі вимоги додатка для Майнінг на смартфоні.
 • прості настройки.
 • відсутність навичок роботи, що починається зі скачування і запуску додатка криптовалюта на телефон.

Мінусів теж чимало – постійний нагрів, зависання і навіть перезавантаження мобілок. Акумулятор використовується для заробітку пристрої сідає на порядок швидше. Постійне підключення до мережі знижує експлуатаційний ресурс батареї, ОЗУ, процесора. Виходом може стати використання хмарних сервісів, але прибуток знижується. Експерти і досвідчені Майнер вважають, що замість Майнінг криптовалюта на Андроїд простіше придбати ферму або відеокарту – вище окупність, більше алгоритмів і можливостей.

Майнінг на телефоні: перспективи отримання криптовалюти на Android

Шукати додатки для Майнінг на андроїд починають в PlayMarket. Займатися видобутком криптовалюта на телефоні стоїть зі створення електронного гаманця і запуску потрібної програми. Принципи використання Майнінг ферми на смартфоні Андроїд схожі, незалежно від обраної програми. Робота вимагає тільки постійного підключення до Мережі і мінімального використання телефону. Mining з Андроїда виключає одночасну гру і запуск серйозних робочих додатків, викликає незручність від нагрівшись корпусу. Псевдопрограми для Майнінг біткоіни на смартфоні, що дозволяють набирати для отримання криптовалюта «капчу» кожні кілька хвилин часто виявляються шахрайськими, не даючи вивести заробіток.

Корисні програми для майнера з ОС Android

У списку кращих додатків для Майнінг на андроїд є програми MinerGate, NeoNeonMiner і ARM Miner. Перше працює на смартфонах і планшетах з ОС від Google і Apple, розподіляючи між учасниками блокчейна обчислення і прибуток. Для того щоб Майні таким способом на смартфоні потрібно потужний мобільний процесор – моделі MediaTek не підходять через низьку продуктивність. Плюси MinerGate – швидка реєстрація та мультивалютність (доступні кілька криптовалюта). мінуси – біткоіни віджет Андроїд дозволяє з аработать 1-3 р. в день, залежить від ЦПУ.

Програма NeoNeonMiner працює по 18 алгоритмам видобутку біткоіни Майнінг на телефоні, дозволяючи отримати десятки видів «монет». Переваги – невисока ступінь нагріву батареї. Недоліки – невелика швидкість програми для Майнінг на Андроїд і реклама.

Продуктивність Майнінг через смартфон з ARM Miner нижче двох попередніх. Денний заробіток може не досягти 1 рубля. В інтеUAейсі додатка для видобутку криптовалюта на андроїд багато реклами.

Використання iPhone

Фраза майнінг на смартфоні iOS викликає недовіри навіть на слух. Власників дорогих моделей Apple навряд чи зацікавить порівняно невисока прибуток. Однак способів, як Майні на телефоні iOS, чимало. Для роботи рекомендується починати з 7-ї версії – 7 Plus, 8, 8 + і X. Плюси Майнінг криптовалюта на iPhone – продуктивні процесори останніх моделей. Мінуси – невисока прибуток, ризик пошкодити дорогий акумулятор, мінімальна окупність.

Перевірити твердження (як окупається Майнінг біткоіни на айфоне) дозволить нескладний розрахунок. Створивши гаманець для криптовалюта на айфон 7, і користуючись спеціальною програмою 24 години на добу, можна отримати близько $ 0,5 за 24г. В місяць «прибуток» складе $ 15, в рік – 180 $. Використовувати для цих цілей iPhone можна, але невигідно.

Програми для заробітку на криптовалюті для IOS

Для майнінгу через телефон iOS знадобиться:

 1. Зайти в інтернет-магазин AppStore.
 2. Завантажити та встановити безкоштовний додаток (MobileMiner або MultiMiner).
 3. Вибрати відповідну валюту (заздалегідь познайомитися з перспективами якої допоможе будь-який пошуковий сайт).
 4. Почати Майні на смартфоні, не забуваючи про необхідність стежити за рівнем заряду батареї.

Серед кращих додатків для криптовалюта на iPhone – програма MobileMiner. Користуватися їй варто власникам моделей з процесорами ARM 64, випущеними не пізніш 2016 року. У додатку доступні монери, Лайткоін, Ефіріум, біткоіни і Електронеум. Mining віртуальної валюти ведеться при включеному пристрої. Розробники стверджують – програми не впливають на процеси. Мінус тільки один – швидко розряджається акумулятор. Плюсом можна назвати мінімальну комісію – 1%.

Підведення підсумків

Висновки по майнінгу на телефоні Android або з Айфона невтішні. З огляду на розміри доходу і ризик вивести з ладу дорогий девайс (дешеві для цього краще навіть не використовувати), займатися видобутком невигідно. Схожа ситуація з отриманням криптовалюти на планшеті з будь-якою операційною системою.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Волтер Ньюман/ автор статьи
Бізнесмен, громадянин США. Був власником мережі ресторанів в Каліфорнії. Переїхав в Україну 2015 року, запустив бізнес з продажу автомобілів і декілька стартапів. Веду блог biznes-plan.com.ua, де розповідаю все про відкриття своєї справи і відповідаю на запитання читачів.
Сподобалась стаття? Поділись з друзями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: