Як заробляти біткоіни на автоматі, не проводячи біля комп’ютера цілу вічність? 4 способи поповнити свій гаманець

Заробіток на кранах

біткоіни кранКрани – сервіси, яким ми вже присвячували окрему статтю. Якщо коротко, то їх суть полягає в показі реклами та видачу винагороди за перебування протягом однієї, п’яти або десяти хвилин. Таким чином, і можливий заробіток біткоіни на автоматі 2018. Але для того щоб отримати зароблене, необхідно пройти який-небудь просто квест: клацати по осередках, зіграти в гру або вибрати рядок – для цього і був створений перший автоскладальників bitcoin. Кожен окремо взятий ВТС кран не порадує вас істотним заробітком. А ось використання десятка або навіть декількох одночасно – джерело значного поповнення гаманця, який забезпечує автоматичний збирачбіткоіни.

Як заробити біткоіни на автоматі?

Для цих цілей створені і перші програми. Вони виконували автоматизовані дії замість користувача. Досить було просто включити скрипт і він самостійно робив би рутинні операції, не вимагаючи участі людини. Так відбувався Майнінг біткоіни на автоматі. Більшість збирачів bitcoin з кранів спочатку використовувалися тільки розробниками. Але і серед них знайшовся альтруїст, який виклав ПО у відкритий доступ.

Найбільш популярними прикладами того, як заробляти біткоіни на автоматі, стали BitcoinAuto і ВТС Free Bot. Вони працюють в режимі авто – біткоіни зараховується планомірно після настройки софта. Який найкращий автоскладальників біткоіни 2018 року – вирішувати вам. Програми дійсно рівноцінні за можливостями, але відмінні за принципом роботи. Перша самостійно управляє процесом збору, інша ж використовує розширення iMacrosдля Mozilla Firefox. Кожен автоматичний збирач криптовалюта мав приблизно подібні можливості і принцип роботи для того, щоб заробляти біткоіни автоматично:

 • вводяться дані для входу, які будуть використовуватися на всіх сайтах.
 • перевіряється працездатність ботів на кожному окремо взятому крані.
 • час від часу необхідно буде вводити капчу.
 • іноді потрібно просто перевіряти, чи працює програма і отримати біткоіни відразу на гаманець.

Варто відзначити

Творці кранів теж в курсі розвитку подібних бот в і встановлюють більш досконалий захист, тому всі сайти зі списку діяти напевно не будуть – це серйозно ускладнює заробіток в інтернеті біткоіни на автоматі. Але у відповідь розробники програм обходять і її, і ця своєрідна гонка озброєнь йде вже кілька років, а збір криптовалюта на автоматі триває. Складальник bitcoin – все ще актуальний спосіб.

Мінусом є і те, що за заробіток криптовалюта на автоматі ви можете відправитися в бан назавжди – краще один раз забанити, ніж будуть роздавати гроші направо і наліво. Інша справа, що не всі адміністратори кранів так надходять, а тому не менше половини ресурсів із запропонованого спискууможливлять збір bitcoin.

Суми заробітків за автоматичний збір криптовалюта різняться: від декількох доларів до декількох десятків в день. Існує і версія програм з розширеним комплектом можливостей і де оновлюються кращі сайти зі збору біткоіни, які вдосконалюють збір, але її творці продають за гроші. Варто уточнювати у власників платного ПО, який був приріст в доході і скільки приносить складальник біткоіни на автоматі – це дуже непостійний показник, бо через блокування автоматичний заробіток біткоіни може збільшуватися і зменшуватися.

Автоматичний збір біткоіни як спосіб заробітку підійде не всім, але його напевно оцінять працівники офісів, яким, так чи інакше, доводиться проводити перед комп’ютером не менше 8 годин на добу – запустити збирач і іноді поглядати за його роботою ніхто не заважає. Отримані кошти стануть приємним доповненням до доходу від основної роботи – багато часу заробіток біткоіни, як і настройка ботів не вимагають.

Економічні ігри

btcЯкщо ви хоч раз різалися в ігри, побудовані за типом «Веселої Ферми», то вникнути в наступний метод заробітку вам буде легко. Ряд сайтів пропонують проводити час в подібних програмах, але отримувати за це справжні гроші. В іграх (крім керівництва, як збирати біткоіни автоматично) ви отримуєте винагороду такого типу:

 • за щоденний вхід.
 • за кілька візитів протягом дня.
 • безпосередньо за ігрові успіхи.

Висновок біткоіни відразу на гаманець проводиться по вихідним.

Серед найбільш цікавих і надійних економічних ігор за Сатоши виділяються:

 1. MinerFarm. Гравець починає з базової потужності сервера і може нарощувати її за рахунок доната або тривалої гри, підвищуючи дохід. Видобуток біткоіни на автоматі дає заробіток до 100 доларів на місяць для досвідчених користувачів.
 2. GoldenTea. Менш прибуткова, але більш проста гра з аналогічним принципом. Вимагає набагато менших зусиль для розвитку. Але заробіток bitcoin на автоматі в кілька десятків доларів приносить багатьом.
 3. BTC-Rock. Онлайн-гра, де необхідно змагатися з випадковим суперником в майстерності захоплення коштовностей. Переможець отримує винагороду, той, хто програв – лише скромний втішний приз у кілька Сатоши. Після накопичення певної суми спрощується збір біткоіни на автоматі. 2017 рік привніс у гру оновлення дизайну і ряд нових опцій. Так що ваш заробіток буде цікавим і захоплюючим.

Партнерські програми

Якщо ви маєте більш-менш розкручений сайт або блог або плануєте його створити, то такий спосіб здійснювати збір біткоіни відразу на гаманець, на автоматі – один з найбільш вдалих. Можна укласти договір з власником крана і отримувати відсоток з його прибутку щодня або щомісяця. На даний момент навіть блоги другого ешелону здатні робити Автозбір біткоіни до 100 доларів на місяць, при цьому не вимагаючи ніяких додаткових зусиль.

Хмарний Майнінг

Фактично cloud mining теж є способом заробітку btc на автоматі. Користувач робить вкладення в контракт – своєрідне право на отримання прибутку з Майнінг. Фактично спосіб має на увазі оренду потужності на сервері в іншій країні. Можливо, дві умови закінчення контракту: за часом (на місяць, рік) або до отримання певної прибутку (150 або 200% від початкової вартості контракту). А заробіток біткоіни на повному автоматі не вимагає додаткового часу.

Детальніше про такий метод заробітку ми вже розповіли в окремій статті.

Плюси і мінуси способів

Якщо проаналізувати всі без винятку варіанти заробітку ВТС на автоматі , то серед плюсів виявляться:

 • доступність для всіх.
 • простота.
 • непогані цифри для пасивного доходу.
 • у влекательное проведення часу.

Але є і мінуси:

 • потрібно постійно або регулярно перебувати за комп’ютером.
 • цифри прибутку нестійкі (не рахуючи хмарного Майнінг).
 • деякі крани можуть не платити або блокувати за використання ботів.
 • правила виведення коштів не завжди зручні і складні.

Висновки

В результаті можна сказати, що дієвий заробіток Сатоши і біткоіни на автоматі все ж існує і деякі з них досить прибуткові. Зрозуміло, що повністю прогодувати себе, таким чином, у вас не вийде. Якщо тільки ви не адміністратор одного з популярних і відвідуваних веб-сайтів. Але для знайомства з криптовалюта і розваги такі ігри і заняття підходять як не можна краще – в більшості випадків ми проводимо час також, але не отримуємо за це гроші.

 • потрібно постійно або регулярно перебувати за комп’ютером.
 • цифри прибутку нестійкі (не рахуючи хмарного Майнінг).
 • деякі крани можуть не платити або блокувати за використання ботів.
 • правила виведення коштів не завжди зручні і складні.
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Волтер Ньюман/ автор статьи
Бізнесмен, громадянин США. Був власником мережі ресторанів в Каліфорнії. Переїхав в Україну 2015 року, запустив бізнес з продажу автомобілів і декілька стартапів. Веду блог biznes-plan.com.ua, де розповідаю все про відкриття своєї справи і відповідаю на запитання читачів.
Сподобалась стаття? Поділись з друзями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: