Топ 7 мотивуючих книг для бізнесу і підвищення ефективності в роботі

Почати все спочатку, використовувати вільний час по максимуму, змінити свою жити на всі 100, а, може, просто підкинути дров у топку самомотивації або зробити останній вирішальний крок до власного бізнесу? Книги в допомогу! Ми підготували добірку семи найкращих, на наш погляд, книг, які запускають зміни в житті.

«Rework. Бізнес без забобонів» Джейсон Фрайд і Девід Хайнемайер Хенссон

Книга 2010 року, не залишає списки бестселерів протягом останніх років. Несподіваний погляд на бізнес, нова модель стартапів і надихаючі поради тим, хто хоче розпочати свою справу.

«Мріяти не шкідливо» Барбара Шер

Як отримати те, що дійсно хочеш — слоган книги. Але головне її достоїнство полягає насамперед у тому, щоб звернути вашу увагу на цілепокладання, дати інструменти для «видобування» мрій. Все, що вам потрібно, знаходиться всередині вас самих!

«Ангели, дракони і стерв’ятники» Саймон Екланд

Тематика книги крутиться навколо ідей, як залучити інвесторів в свій бізнес, як зробити стартап привабливим для фінансових вкладень.

«Перетвори себе в бренд» Том Пітерс

Назва книги схожа на яскравий заголовок статті з глянцевого журналу, що само по собі не вселяє довіри, але варто згадати, що рекомендації дає людина, чий робочий день коштує $ 50000.

«12 тижнів на рік» Брайн Моран, Майкл Леннінгтон

Річне планування? Неефективно! Уявити, що з вами буде через рік, важко, а ось 12 тижнів — цілком відчутний проміжок часу. Автори пропонують відмінну методику, як збільшити власну ефективність в кілька разів за рахунок зміни підходу до планування.

«Драйв» Деніел Пінк

Новий підхід до мотивації. Відмінна книга. Є видання українською мовою. Призначена в першу чергу людям творчим і тим, для кого креативність — один з буденних робочих інструментів.

«Легко не буде Бен» Хоровіц

Книга входить в топ-25 кращих бізнес-книг 2014 по версії Entrepreneur і вже стала до певної міри класикою бізнес-літератури. Допомагає подивитися на бізнес з нової точки зору, не шукати готових рішень і стандартних алгоритмів.

Рейтинг
( 1 оценка, среднее 5 из 5 )
Волтер Ньюман/ автор статьи

Бізнесмен, громадянин США. Був власником мережі ресторанів в Каліфорнії. Переїхав в Україну 2015 року, запустив бізнес з продажу автомобілів і декілька стартапів. Веду блог biznes-plan.com.ua, де розповідаю все про відкриття своєї справи і відповідаю на запитання читачів.

Сподобалась стаття? Поділись з друзями: