Вартість біткоіна вперше перевищила $ 2000

Курс біткоіна 20 травня вперше перевищив позначку в $ 2000, свідчать дані бірж Coinbase і CoinMarketCap. З початку 2017 року вартість криптовалюти виросла більш ніж в два рази.

Станом на 10:30 за київським часом 21 травня біткоіни торгувався за ціною $ 2082,5 за одиницю.

Капіталізація біткоіна з 15 травня зросла майже на $ 7 млрд. і досягла $ 34 млрд.

Загальна капіталізація всіх існуючих криптовалют становить $ 72,2 млрд. 8 травня цей показник вперше перевищив $ 50 млрд.

На початку січня 2017 року вартість біткоіна вперше з 2013 року перевищила $ 1000. Таким чином, з початку року курс криптовалюти збільшився більш ніж удвічі.

Чому росте біткоін?

Курс біткоіни росте на тлі збільшення активності трейдерів. 5 травня кріптовалютна біржа повідомила, що обсяг торгів за всіма криптовалютами перевищив $ 178 млн — це на 25% вище попереднього рекорду, встановленого 17 березня 2017 року.

На біржі Poloniex з січня 2017 року кількість активних онлайн-трейдерів збільшилася більш ніж на 600%, а кількість транзакцій зросла на 640%, говориться в повідомленні організації.

Ще одним фактором зростання курсу біткоіна став зростаючий вплив на ринок з боку Японії, де на початку квітня криптовалюта були легалізовані, вказує Coindesk.

За даними CryptoCompare, обсяг торгів на біткоін-біржах з використанням японської єни перевищує 45%. Частка американського долара становить близько 30%.

18 травня, коли курс біткоіна перевищив $ 1900 опитані CNBC аналітики говорили, що криптовалюту підтримує політична нестабільність в світі. На їхню думку, інвестори стурбовані тим, що президент США Дональд Трамп не зможе виконати свої обіцянки щодо податкової реформи. Ще одним приводом для занепокоєння, за словами співрозмовників видання, стала ситуація в Бразилії, де депутати закликали до відставки главу держави Мішела Темера, який нібито пропонував підкупити учасників корупційного скандалу.

На початку травня співзасновник і голова гонконгської біржі Gatecoin Авреліан Менант (Aurelien Menant) прогнозував, що до кінця 2017 курс біткоіни може перевищити $ 3000. CNBC відзначає, що грудневий прогноз економіста Saxo Bank Стіна Якобсена, який прогнозував курс біткоіна вище $ 2000 у 2017 році, збувся.

Опитані CoinTelegraph експерти і учасники ринку стурбовані зростанням курсу біткоіна. За їх словами, це занадто висока вартість для криптовалюти без фундаментальної підтримки, що може нашкодити всій екосистемі.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Волтер Ньюман/ автор статьи

Бізнесмен, громадянин США. Був власником мережі ресторанів в Каліфорнії. Переїхав в Україну 2015 року, запустив бізнес з продажу автомобілів і декілька стартапів. Веду блог biznes-plan.com.ua, де розповідаю все про відкриття своєї справи і відповідаю на запитання читачів.

Сподобалась стаття? Поділись з друзями: