Що таке Nimses — афера чи реальний заробіток: огляд соціальної мережі

Nimses існує всього нічого, але вже претендує на звання найгучнішого проекту цього року.

Що таке Nimses

Відповісти на це питання не так просто. Перш за все, це соціальна мережа, де користувачі можуть публікувати свої фотографії, ставити лайки і спілкуватися в чатах. Ну щось на кшталт Instagram.

По-друге, це багатообіцяючий комерційний проект, який оцінює кожен призначений для користувача пост і лайк в своїй внутрішній валюті. Вона називається nim (нім), і сьогодні один нім дорівнює приблизно одному центу.

Ну і по-третє, Nimses — це свого роду філософська система. Без її розуміння важко буде розібратися, як тут все влаштовано, тому почнемо знайомство з ідеї, закладеної в основу проекту.

Головною цінністю людини є час. Ця істина не нова і звучить у багатьох філософських теоріях. Але тільки в Nimses ця ідея отримала реальне втілення.

Як заробити в Nimses

У цій соціальній мережі все обертається навколо німів — внутрішньо валюти.

При цьому один нім завжди дорівнює одній хвилині вашого часу. Тобто кожному учаснику щохвилини додається один ним в віртуальний гаманець. За 1440 прожитих за день хвилин, тобто за добу, рахунок користувача збільшується на 1440 німів. Це гарантований базовий добовий прибуток.

Відмінно, нічого робити не потрібно, валюта капає сама собою.

Однак за кожну дію в Німсес потрібно платити.

Хочеш запостити новий знімок? Заплати сотню німів зі свого балансу. Залишив коментар чи лайкнув красиву фотку? За це теж потрібно платити. При цьому Німи з вашого рахунку списуються не на користь системи, а нараховуються безпосередньо тим користувачам, з якими ви взаємодієте.

Таким чином, ті люди, які публікують цікавий контент, швидко багатіють, а ті, що тільки споживають, — бідніють. Зв’язка «час — контент — Німи» працює бездоганно і справедливо.

Ще одна особливість Nimses — це прив’язка до вашого поточного розташування. У стрічці програми користувач бачить пости тільки від тих людей, які знаходяться в безпосередній близькості.

Незважаючи на молодість проекту, користувачів в ньому вже величезна кількість. Наприклад, навіть в Одесі в безпосередній близькості від мене постійно знаходиться 500-600 учасників Nimses. Тому можна використовувати дану соціальну мережу і для знайомства з цікавими людьми.

Хоча ніхто не заважає скористатися пошуком і додати в свої кола будь-якого користувача, де б він не знаходився.

Так, впровадження внутрішньої валюти робить проведення часу в Nimses більш живим і осмисленим. Але що з нею робити після того, як користувач накопичить на своєму рахунку сотні тисяч німів?

Що можна купити за Німи

Розробники обіцяють, що в найближчому майбутньому можна буде купувати за Німи реальні речі. З чуток, в Києві вже працює заклад, в якому можна розплатитися ними за каву. Швидше за все, це рекламна акція, але хочеться вірити, що творці проекту зможуть придумати щось реально круте.

Зараз Nimses накрила хвиля вірусної популярності.

За лічені дні додаток вийшов у топ серед безкоштовних програм в українському App Store, популярність в Google Play теж безперервно росте. Схоже, розробники не були готові до настільки масового напливу користувачів, тому в роботі Nimses зараз спостерігаються перебої. Мені, наприклад, вдалося зареєструватися тільки після декількох невдалих спроб.

Nimses — це, мабуть, самий незвичайний проект останнього часу. У ньому настільки потужно змішані комунікації, комерція і філософія, що відокремити одне від іншого просто неможливо. Рекомендуємо вам теж спробувати цей коктейль на смак. Дуже смачно і гаряче.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Волтер Ньюман/ автор статьи

Бізнесмен, громадянин США. Був власником мережі ресторанів в Каліфорнії. Переїхав в Україну 2015 року, запустив бізнес з продажу автомобілів і декілька стартапів. Веду блог biznes-plan.com.ua, де розповідаю все про відкриття своєї справи і відповідаю на запитання читачів.

Сподобалась стаття? Поділись з друзями: