Як заробити свій перший мільйон доларів і стати мільйонером з нуля: 5 перевірених способів

Всі ми хочемо заробити мільйон доларів, бажано з нуля і як можна швидше! Наскільки реально стати мільйонером за рік, місяць або тиждень — докладно розглянемо в цій статті.

Схеми заробітку мільйона, про які піде мова нижче, перевірені звичайними людьми з середніми здібностями, всі вони 100% працюють. Стаття складена у вигляді огляду способів заробітку, за допомогою яких можна отримати таку значну суму.

Зі статті ви дізнаєтеся, як сьогодні можна заробити перший мільйон гривень з нуля за 3-5 місяців декількома робочими способами.

Тут ви також знайдете рекомендації провідних фахівців з бізнесу та фінансів, які поділяться своїм досвідом заробітку першого мільйона доларів.

Вперед, друзі!

Чи реально заробити мільйон доларів за день/тиждень/місяць/рік?

Це цілком реально, якщо у вас вже є необхідні ресурси, наприклад, працює бізнес, нерухомість, висока посада або хороші зв’язки.

Також ресурсом для швидкого заробітку мільйона може виступати ваше ім’я (репутація) або видатний талант.

Наприклад, якщо ви відомий футболіст, актор чи співак.

Але що робити, якщо у вас немає нічого з перерахованих вище переваг?

В такому випадку заробіток першого мільйона потребують від вас більше часу і зусиль, але вони окупляться багаторазово.

Якщо вас не лякають ці труднощі, тоді вперед!

Давайте порахуємо разом. Наприклад, заробляючи по 200000 гривень на місяць, ви заробите 1000000 гривень за 5 місяців.

Великі гроші можна заробити і набагато швидше, але я думаю, що ви не збираєтеся грабувати банк або займатися шахрайством. Тому, в статті мова піде тільки про законні і надійні способи стати мільйонером нехай і не за один місяць.

5 перевірених способів заробити свій перший мільйон гривень

Моделі заробітку мільйона, описані нижче, використовують провідні українські та зарубіжні експерти з управління особистими фінансами, бізнесмени та інвестори. Серед них:

 1. Роберт Кіосакі — легендарний американський інвестор, бізнесмен, експерт в галузі управління особистими фінансами,автор всесвітньо відомої фінансової гри «Грошовий потік».
 2. Бодо Шеффер — зарубіжний оратор, успішний бізнесмен, автор книг з фінансової грамотності та досягненню успіху в житті.
 3. Сергій Змієв — російський мільйонер, бізнес-психолог, експерт в області особистих фінансів.

Також в огляді способів заробітку великих грошей я буду використовувати методики успішних підприємців вітчизняного Інтернету.

Отже, переходимо до самих способів.

Спосіб 1: Заробити 1000000 гривень за допомогою можливостей Інтернету

Як ви знаєте, зараз тільки ледача або зовсім дрімуча людина не чула про інтернет-мільйонерів і про великі можливості для заробітку в Інтернеті.

Сьогодні в Мережі можна реально за кілька місяців заробити перший мільйон і для цього є кілька способів інструментів:

 • соціальні мережі (Вконтакте, Однокласники, Твіттер, Інстаграм);
 • продаж інформації і своїх знань;
 • заробіток на онлайн-іграх;
 • побудова бізнесу в Інтернеті;
 • заробіток на просуванні партнерських програм;
 • створення свого сайту і заробіток на ньому.

Вже цікаво? Тоді просто прочитайте мою статтю способи заробітку в Інтернеті (вона готується до публікації). Там я розповів про те, як можна заробляти на іграх, в соціальних мережах, на продажу інформації від 50000 гривень на місяць і навів приклади реальних людей, які вже роблять це. Деякими з них я особисто сам зараз заробляю.

Беріть і впроваджуйте ці способи для створення власного багатства.

Спосіб 2: Створити пасивний дохід і взяти під нього кредит

Якщо ви цікавитеся темою грошей і фінансів, хочете стати мільйонером, то напевно вам знайоме таке поняття як «пасивний дохід».

Саме цей інструмент ми можемо використовувати для того, щоб отримати свій заповітний мільйон.

Для середньостатистичної людини заробити мільйон гривень можна таким способом приблизно за 1 рік.

Ось у чому суть:

Ви створюєте невеликий пасивний дохід (в 20000 — 30000 гривень), легалізуєте його, наприклад зареєструвавшись як індивідуальний підприємець і берете під нього кредит в банку.

Під такий пасивний дохід вам якраз і дадуть 1000000 гривень з розстрочкою на кілька років.

Як це виглядає на практиці і якими способами можна створити пасивний дохід?

Пасивний дохід можна створити декількома способами, але ми розглянемо 3 найреальніших:

 1. Здати в оренду наявну нерухомість. Найпростіший і вірний спосіб, якщо у вас є ця сама нерухомість.
 2. Створити інформаційний сайт в Інтернеті. Це спосіб підходить людям, які добре володіють комп’ютером і бажають розвиватися в області Інтернет-технологій. Створивши сайт, вам буде необхідно вивести його на хорошу відвідуваність і розмістити на ньому рекламу, яка зможе щомісяця приносити від 10 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян пасивного доходу. Про те, як заробити на своєму сайті буде описано в нашій статті «Як заробити на своєму сайті».
 3. Стати дистриб’ютором хорошої компанії мережевого маркетингу. Цей спосіб підійде енергійним і комунікабельним людям. Хтось недооцінює розміру доходів, які тут можна отримувати. У деяких випадках вони обчислюються сотнями тисяч доларів на місяць.

При такому доході ви автоматично стаєте гривневим мільйонером, та й до доларового — рукою подати. Володіючи завзятістю, на 1000 доларів пасивного доходу в індустрії мережевого маркетингу можна вийти приблизно за 1 рік.

Якщо у вас при цьому ще є офіційна заробітна плата, то в сукупності з таким пасивним доходом вам легко дадуть кредит в 1000000 гривень у банку, а ваш пасивний дохід поступово виплатить цю суму.

Ось і виходить, що ви за цей рік заробили мільйон гривень.

Спосіб 3: Заробити на продажу своїх знань

Якщо ви вмієте щось робити добре, то чому б на цьому не заробити хороші гроші. Продавати свої знання ви можете різними способами. Цей спосіб відноситься в цілому до продажу інформації в Мережі. Адже ваші знання і навички ви будете передавати як цінну інформацію зацікавленим людям.

Можна займатися викладанням по скайпу, проводити живі тренінги або упакувати свої знання і продавати їх у вигляді власного навчального курсу.

Як заробити на продажу знань я напишу в одному з розділів статті про способи заробітку в Інтернеті. Обов’язково ознайомтеся з цією статтею, адже саме вона може змінити все ваше життя і допомогти заробити заповітний мільйон.

У кожному з описаних способів цієї статті я наводжу реальні приклади, дам інформацію про ті способи і реальних людей, які вже поліпшили своє фінансове становище за допомогою інтернет-бізнесу.

Спосіб 4: Створити актив і продати його за мільйон

Це спосіб є логічним продовженням способу №2. Якщо у вас вже є актив у вигляді вашого облікового запису в компанії мережевого маркетингу (ваш особистий номер, який вам привласнює компанія при реєстрації) або власного сайту, що генерує прибуток, то ви можете продати аккаунт або сайт як готовий бізнес.

При цьому, орієнтовна сума продажу такого активу розраховується за формулою:

Ваш щомісячний пасивний дохід * 24 (дворічний термін окупності).

Наприклад, якщо ви отримуєте пасивний дохід від свого сайту (бізнесу) або будучи дистриб’ютором компанії мережевого маркетингу в розмірі 40000 гривень, (близько 1500 доларів), то помноживши цю суму на 24 ми отримаємо 960000 гривень.

Ось ми і стали з вами мільйонерами в черговий раз.

Спосіб 5: Здійснити велику посередницьку угоду

Заробити великі гроші можна як кількома частинами, так і одноразово.

Іноді для цього потрібен збіг сприятливих обставин, але як то кажуть щастить тому, хто працює.

П’ятий спосіб підійде людям з явно вираженими підприємницькими здібностями, які розуміють принципи функціонування бізнесу і вміють вести переговори.

Найпростіше заробити 1000000 гривень, зробивши посередницьку угоду на кілька мільйонів, а ваша заповітна сума буде відсотком, який ви отримаєте за виконану роботу.

Найкраще заробляти таким способом в 2-х напрямках:

 1. Шукати великі інвестиції для будь-якого проекту, який розвивається;
 2. Шукати покупця на дорогий бізнес або нерухомість.

У першому випадку ви знаходите проект, що вимагає великих інвестицій, і домовляєтеся з його керівником, що він віддасть вам відсоток у вигляді мільйона гривень, якщо, наприклад, ви привернете інвестицій на десять мільйонів.

У другому випадку, ви знаходите власника досить великого бізнесу або нерухомості та точно так само домовляєтеся з ним про відсоток у разі знаходження покупця на їх інвестиційний об’єкт.

До речі, практично всі люди за життя заробляють не один мільйон гривень, у деяких загальна сума всіх їх зарплат становить більше мільйона доларів, але як не дивно, переважна більшість весь час потребує грошей і часто сидить в іпотечній та кредитній кабалі.

Вищеописані ідеї можуть послужити для вас хорошою базою для збільшення своїх доходів і заощаджень. Тут уже все залежить від конкретної людини.

Для когось всі ці способи можуть здатися занадто складними, але справа в тому, що більшість людей працює практично все життя за гроші і до моменту виходу на пенсію не має навіть пари тисяч доларів заощаджень.

Так що вирішувати вам, вкласти рік-два свого часу, щоб стати мільйонером або продовжувати жити сірим життям обивателя.

Як бути, якщо немає багатих батьків і хорошого спадщини: 7 рекомендацій фінансових експертів по заробітку мільйона доларів

Не всі виросли в сім’ї Ротшильдів або Рокфеллерів. Може це й на краще. Зате, коли ви станете мільйонером з нуля, то гордо будете говорити всім, що зробили себе самостійно.

Особливо цей принцип цінується в Америці, де діти, досягаючи повноліття залишають рідний дім. Там зовсім не прийнято «сидіти на шиї» у батьків і вважається, що людина повинна всього домогтися сама.

Якщо ви також хочете дізнатися, як стати мільйонером з нуля, тоді читайте рекомендації мільйонерів і фінансових експертів по заробітку мільйона доларів.

Відразу варто розуміти, що на цей шлях зазвичай йдуть роки, навіть при правильних і системні дії.

Отже, 7 рекомендацій фінансових експертів по заробітку мільйона доларів:

 1. Завжди відкладайте частину грошей при будь-якому доході. Так ви сформуєте правильну фінансову звичку і звільните кошти для інвестування. Відкладайте мінімум 10%, потім поступово збільшуйте цю суму. Це робиться ще й для того, щоб ви мали мінімальну подушку фінансової безпеки. Зазвичай така подушка передбачає наявність у вас грошових коштів, на які ви можете жити не працюючи 6 місяців. Адже практично всі спроби заробити тягнуть за собою певні ризики, в тому числі фінансові.
 2. Будьте економні і не робіть імпульсивних покупок. Якщо ви подивитесь на всі речі, які купили за останній рік, то не дивуйтеся, що ставши непотрібними, вони зробили вас біднішими на кілька тисяч гривень або доларів.
 3. Займайтеся підвищенням своєї фінансового освіти. Багато людей зараз мають середню і вищу освіту, але ні в одному навчальному закладі не викладають фінансову грамотність. І це не дивно, адже самі викладачі часто живуть за рахунок поборів зі студентів або просто виживають на свою маленьку зарплату. Щоб зрозуміти, як функціонують гроші, рекомендуємо вам прочитати серію книг «Багатий тато, бідний тато» Роберта Кіосакі та книгу «Шлях до фінансової свободи»автора Бодо Шеффера.
 4. Прагніть мати кілька джерел доходу. Більшість людей отримує гроші, працюючи на роботі, але що буде, якщо їх звільнять?! Щодня замислюйтесь над тим, як отримувати свій сукупний дохід з різних джерел.
 5. Створюйте активи, генеруючі пасивний дохід. Навіть якщо більшу частину часу ви витрачаєте, щоб заробити гроші на поточні витрати, регулярно робіть дії, що створюють для вас систему генерації грошей, що приносить пасивний дохід.
 6. Сформуйте успішне оточення. У команді однодумців завжди легше досягати успіху, ніж самостійно проходити цей нелегкий шлях. Ваші цілеспрямовані друзі можуть стати для вас опорою і мозковим центром для генерації ідей по заробітку. Якщо ваше оточення не поділяє ваші устремління і заявляє що це все дурниця — при можливості відмовтеся від спілкування з такими песимістично налаштованими людьми.
 7. Не витрачайте час даремно. Час — це наш найцінніший актив. Якщо ви правильно розпорядитеся своїм часом, то свій перший мільйон доларів з нуля ви зможете заробити набагато раніше, ніж думаєте. На цей рахунок є один мудрий вислів: «Багаті люди відрізняються від бідних тим, що вони роблять у вільний час».

Навіть якщо у вас поки зовсім мало грошей, робіть грошові дії, які допомагають вам стати заможнішими. Працюйте над своєю забезпеченістю, а не розважайтеся і не транжирте гроші.

Прагніть до того, щоб ваші гроші знову робили гроші, змушуйте гроші працювати на вас — саме так говорить мільйонер Роберт Кіосакі.

Висновок

Шановні читачі, сподіваюся, що всі рекомендації та поради в даній статті стануть для вас потужним каталізатором на шляху заробітку свого першого мільйона.

Якщо ви застосуєте хоча б частину з того, що описано вище, то, без сумніву станете мільйонером в кілька разів швидше, ніж якби ви йшли до заповітної мети методом проб і помилок.

Зараз в Інтернеті існує маса інструкцій і курсів про те, як заробити мільйон різними способами. Хтось стверджує, що головне тут — це ідея.

Але це далеко не так, адже ідей кожен з нас видає щодня сила-силенна, а коли справа доходить до їх втілення, багато хто знаходить тисячі відмовок.

Бажаємо вам заробити великі гроші якомога швидше, адже як відомо — найскладніше заробити свій перший мільйон, а далі все піде по накатаній.

І пам’ятайте, що всі мільйонери беруть на себе закон стовідсоткової відповідальності, який говорить:

«Все, що ми маємо і будемо мати, все життя яке ми живемо або будемо жити залежить від нас самих. Ми не звинувачуємо нікого в своїх невдачах і труднощах і самі відповідальні за досягнення успіху свого життя. »

Удачі вам, вірте в себе і у вас обов’язково все вийде!

Рейтинг
( 2 оценки, среднее 1 из 5 )
Волтер Ньюман/ автор статьи

Бізнесмен, громадянин США. Був власником мережі ресторанів в Каліфорнії. Переїхав в Україну 2015 року, запустив бізнес з продажу автомобілів і декілька стартапів. Веду блог biznes-plan.com.ua, де розповідаю все про відкриття своєї справи і відповідаю на запитання читачів.

Сподобалась стаття? Поділись з друзями: